Kom de ruimte verkennen in Kattevennen

Kom de ruimte verkennen in Kattevennen

Welkom bezoeker!

Beleef een ongelooflijk ruimteavontuur in de 360° filmzaal van de Cosmodrome. Met een heel divers aanbod aan 360° shows is er voor elke leeftijd wat wils. Na elke show vertelt onze astroranger je meer over de sterrenhemel van de avond.

We nemen jou ook mee naar de sterrenwacht om door onze drie meter lange telescoop naar hemellichamen te speuren. Op het 360° automatische draaiplatform kan je bij helder weer de zon waarnemen.

Wil je ook nog onze expo bezoeken? Dat kan! In expo 'De Oerknal' beleef je het absoluut begin van de kosmos en reizen we van de oerknal tot het heden.

KOOP HIER JE TICKET VOOR EEN RUIMTEREIS

Verloop van je bezoek

  • Het aangekondigde startuur van de 360° show is ook het aanvangsuur van je bezoek. Gelieve je wel 15min. op voorhand aan te melden in het bezoekersonthaal, om zo je aanwezigheid te bevestigen.
  • Na de 360° show en het live-gedeelte in de filmzaal breng je een bezoek aan de sterrenwacht.
  • De expo kan je vrij bezoeken, dit kan vóór of na de 360° show. De deuren van de expo sluiten om 17u.
  • Tot snel!